خانه / دسته‌بندی نشده / نظرسنجی گسترده آنلاین از مخاطبان جشنواره فیلم فجر با قرعه‌کشی روزانه

نظرسنجی گسترده آنلاین از مخاطبان جشنواره فیلم فجر با قرعه‌کشی روزانه

سازمان سینمایی حوزه هنری همزمان با سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، اقدام به برگزاری نظرسنجی گسترده از مخاطبان می‌نماید.

unnamed

فرایند برگزاری نظرسنجی در پنج سینمای حوزه هنری در شهر تهران (شامل سینماهای آزادی، بهمن، سپیده، پیروزی و استقلال) به شکل دستی و حضوری به انجام می‌رسد. همچنین، این نظرسنجی با همکاری سایت آنونس (مرجع اطلاع رسانی سینمای ایران و جهان به آدرسAnoons.ir) به صورت آنلاین نیز برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند در این نظرسنجی از طریق سایت آنونس یا اپلیکیشن موبایل آنونس شرکت کنند.

بر پایه این خبر؛ این نظرسنجی از دو قسمت تشکیل شده است که بخش اول، به بررسی نظرات مخاطبان جشنواره در خصوص فضای کلی سینمای کشور می‌پردازد. در بخش دوم علاقمندان می‌توانند به تفکیک فیلم‌ها نظرات خود را در خصوص هر فیلم اعلام کنند. این نظرسنجی یکی از روش‌های بازخوردگیری دفتر بهره وری و توسعه سازمانی معاونت سینمایی حوزه هنری است که قرار است هر سال در ایام جشنواره فیلم فجر به اجرا درآید.

در این خبر آمده است: هر روز از بین شرکت کنندگان در نظرسنجی، قرعه کشی شده و به برندگان دو سکه نیم بهار آزادی تعلق می‌گیرد. طبیعی است که افراد می‌توانند به تعداد فیلم‌هایی که در جشنواره دیده‌اند و در نظرسنجی آن فیلم‌ها شرکت کرده‌اند، شانس بیشتری در قرعه کشی داشته باشند.

اسامی برندگان قرعه کشی‌ها در انتهای جشنواره در همین سایت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

Check Also

به تماشای «شماره ۱۷ سهیلا» بروید

فیلم سینمایی «شماره ۱۷ سهیلا» به کارگردانی محمود غفاری که در بخش «سودای سیمرغ» جشنواره‌ی …